Wysyłka i Dostawa

Koszt:

–   9,90 zł – Kurier Pocztex 48
– 15,00 zł – Kurier DPD
–   9,90 zł – Paczkomaty Inpost

Przy zamówieniach powyżej 199 zł:

–   0 zł (wysyłka GRATIS!) – Kurier Pocztex 48
–   0 zł (wysyłka GRATIS!) – Paczkomaty Inpost


Opcje wysyłki:

1. Kurier Pocztex 48 (kurier Poczty Polskiej) – doręczenie pod wskazany adres,

2. Kurier DPD – doręczenie pod wskazany adres,

3. Paczkomaty Inpost – to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Znajdziesz je przy supermarketach, centrach handlowych, na stacjach benzynowych, w pobliżu biurowców i węzłów komunikacyjnych. 

Opcja wysyłki Paczkomatem nie jest dostępna dla Plakatów Skala Wspomnień i Kwiatowy Szkic. Niestety, ale te produkty ze względu na swoje wymiary nie mieszczą się do skrytek w Paczkomacie.


Czas:

Zamówienia realizujemy w ciągu 1-6 dni roboczych (tworzymy spersonalizowane produkty) + 1-3 dni potrzebne na dostarczenie paczki.
Czas realizacji może być krótszy. Dokładniejsze informacje znajdziesz na stronie produktu, w zakładce „Wysyłka i dostawa”.

Wysyłka i Dostawa – FaQ

Jak długo muszę poczekać na zamówione produkty?

Paczki do wysyłki przygotowujemy w ciągu 3-6 dni roboczych od momentu opłacenia zamówienia. Dlaczego tyle to trwa? Oferujemy produkty personalizowane, a nie masowe i potrzebujemy troszkę czasu, aby je stworzyć (projektowanie i wydrukowanie).

Od momentu wysyłki trzeba doliczyć 1-3 dni robocze na dostarczenie paczki przez kuriera. Informację o wysyłce oraz numer umożliwiający śledzenie przesyłki przez internet otrzymasz e-mailem.

Czy mogę śledzić przesyłkę przez Internet?

TAK. Po przygotowaniu przesyłki do wysyłki otrzymasz wiadomość e-mail ze sklepu z numerem swojej przesyłki oraz linkiem umożliwiającym śledzenie jej trasy przez Internet. Tam możesz też zweryfikować czy kurier nie zastał Cię pod docelowym adresem lub czy przesyłka dotarła do wybranego przez Ciebie paczkomatu. Zalecamy sprawdzanie statusu w 1-2 dni po nadaniu przesyłki.

Co się stanie, jeśli kurier Pocztexu nie zastanie mnie pod podanym adresem?

Jeśli kurier Pocztexu (kurier Poczty Polskiej) nie zastanie Cię w domu, to paczka będzie czekała na odebranie w placówce Poczty Polskiej przez kolejne 14 dni.
UWAGA: niektóre urzędy pocztowe odsyłają nieodebrane paczki już po 7 dniach, więc nie warto zwlekać z odbiorem.

Mieszkam poza Polską. Czy wyślecie mi zakupione przedmioty na adres zagraniczny?

Na tą chwilę wysyłki realizowane są wyłącznie na terenie Polski. W pojedynczych przypadkach jesteśmy w stanie rozważyć zagraniczną wysyłkę. W tym celu skontaktuj się z nami na adres czesc@timtam.pl Najwygodniej (i najtaniej) jest jednak zamówić nasze produkty na adres rodziny lub znajomych w Polsce.