Cześć, Jesteśmy timtam.pl

Poznaj nas lepiej!
TimTam.pl tworzą trzy osoby Paulina & Mateusz & Natan. Jak możesz się domyślić, jesteśmy rodzinką.
Bardzo nam miło, że tutaj jesteś!


Paulina

Pani grafik. Niedoszła dziennikarka. Mózg całej timtamowej operacji! Odpowiedzialna za tworzenie nowych produktów, prowadzenie bloga oraz kanałów społecznościowych (wpadajcie na naszego facebooka i instagrama).  Uwielbia organizować, planować, tworzyć. Aktualnie marzy o tym, by się w końcu wyspać. W wolnych chwilach lubi…. yyy przepraszam co to są wolne chwile…?!


Mateusz

Pan inżynier. Prawa ręka (choć sam jest leworęczny) Pauliny, w prowadzeniu TimTam.pl, jak i wspólnym codziennym życiu. Umysł analityczny i głos rozsądku w całym tym przedsięwzięciu. W TimTam.pl zajmuje się głównie papierami, tabelkami i liczbami, ale potrafi też zaskoczyć kreatywnymi pomysłami i podrzucić pomysł na hasło, bądź grafikę. Fan nowych technologii.


Natan

Pan łobuz! Lat dwa i pół! Najmniejszy, ale najważniejszy! Nasza miłość, inspiracja i nasz największy (nieświadomy) pacyfikator całego przedsięwzięcia. Opóźnienia na TimTam.pl? Wiecie do kogo się zgłosić! Kto dzieci ma, ten doskonale rozumie – kolki, skoki, ząbkowanie, lęki separacyjne, bunty na pokładzie  – nie ma lekko. Nie przespał jeszcze ŻADNEJ całej nocy. Biega, gada, rozrabia – pełen serwis!

Ku przygodzie!

Rodzicielstwo to najdłuższa i najbardziej wymagająca podróż, w jaką wyruszyliśmy. Jak z każdej wyprawy, chcemy zachować najpiękniejsze wspomnienia i pamiątki. Łapiemy chwile, zatrzymujemy czas w obiektywie, zachowujmy bezcenne dla nas przedmioty. Robimy to dla siebie, by za kilka, kilkanaście lat wrócić do ważnych chwil, ale i dla naszego najmniejszego „podróżnika” naszego synka. Z pierwszych lat swojej życiowej podróży, nie będzie pamiętał  on zbyt wiele, dlatego kolekcjonujemy dla niego te najpiękniejsze chwile. W naszą rodzicielską podróż wyruszyliśmy stosunkowo niedawno, ale już teraz gdy przeglądamy zdjęcia, filmy, czy pamiątki z pierwszych miesięcy życia naszego dziecka, ogarnia nas wzruszenie. Kiedy ten czas minął i jak to możliwe, że on jest już taki DUŻY? Co to będzie, gdy nasz syn będzie już dorosły?

TimTam.pl to…

TimTam.pl to miejsce, gdzie pragniemy inspirować oraz pomagać Wam tworzyć i łapać najpiękniejsze momenty z Waszego życia. Czas biegnie, dzieci szybko rosną to banały, o których wszyscy wiemy. Jednak w natłoku codziennych obowiązków, często o tym zapominamy. Zatrzymajcie się z nami i zadbajcie o swoje wspomnienia. Tak, tak… sentymentalne z nas człowieki! Na TimTam.pl znajdziecie także pomysły na organizacje imprez, inspiracje na dekoracje i prezenty i… wiele innych.