plakaty skala wspomnień

Sprawdź, jak tworzymy Twoje plakaty!

Ile mam na świecie, tyle historii porodowych. Zaryzykujemy jednak pisząc, że narodziny dziecka to prawdziwy emocjonalny roller coaster. Zgodzicie się z nami? Cud narodzin, poznanie najważniejszego człowieka w swoim życiu, maleńkie stópki i rączki, radość, wzruszenie, morze pozytywnych emocji i jednocześnie ocean wątpliwości i lęku o nowo poznaną bezbronną istotę – czy podołam, jak dobrze się nią zaopiekować, czy będę dobrą mamą, tatą? Łzy wzruszenia, radości, strachu i bezsilności – mieszanka słodko-gorzka.

Pamiętasz pierwsze spotkanie ze swoim dzieckiem? Co czułaś / co czułeś, gdy po raz pierwszy je ujrzałaś / ujrzałeś? Pamiętasz, jak małe było Twoje dziecko w chwili narodzin? Dzięki plakatom Skala Wspomnień zachowasz odrobinę magii tej wyjątkowej chwili.

Personalizacja

Plakaty z serii Skala Wspomnień są personalizowane, dzięki czemu stworzysz (lub podarujesz bliskiej osobie) niepowtarzalną pamiątkę. Na plakacie znajdują się następujące dane: imię (imiona) dziecka, jego data oraz godzina urodzenia, waga (w gramach) oraz wzrost (w centymetrach) w dniu narodzin. Wszystkie dane wpiszesz w formularzu znajdującym się na stronie produktu. Najważniejszym elementem na plakacie jest jednak ilustracja dziecka, które przedstawione jest w skali 1:1. Co to oznacza? Dowiesz się niżej…

Skala 1:1

Tutaj tkwi cała magia i wyjątkowość plakatów Skala Wspomnień. Nasze plakaty to coś więcej niż metryczka z imieniem i datą urodzenia Twojego dziecka. Ilustrację na plakacie proporcjonalnie skalujemy, tak by długość bobasa była dokładnie taka sama, jak długość Twojego dziecka w dniu narodzin. Dla przykładu: Jeśli Twoje dziecko w dniu narodzin miało 57 cm, to właśnie takiej długości będzie bobas na plakacie (długość mierzona od czubka głowy do stopy).

Detale

Jak wyglądają dane na plakacie? Poniżej możesz to dokładniej zobaczyć. Zwróć uwagę, że w miejscu, gdzie pojawia się metryczka, w zależności od plakatu zmieniają się punkty oddzielające poszczególne informacje. To drobny detal, ale w detalach siła!

Detale

Jak wyglądają dane na plakacie? Poniżej możesz to dokładniej zobaczyć. Zwróć uwagę, że w miejscu, gdzie pojawia się metryczka, w zależności od plakatu zmieniają się punkty oddzielające poszczególne informacje. To drobny detal, ale w detalach siła!

Wielkość plakatów

Plakaty Skala Wspomnień drukujemy w formacie B2 a dokładne wymiary to 50×70 cm. Często pytacie, czy możemy stworzyć mniejszy plakat. Niestety nie jest to możliwe. Wyjątkowość plakatu polega na przedstawieniu noworodka w skali 1:1. Mniejszy format zaburzy proporcje, a ilustracja się zwyczajnie nie zmieści.

Wzory plakatów

Stworzyliśmy kilka wzorów plakatów Skala Wspomnień, dzięki którym dopasujesz plakat do swojego wnętrza. Minimalistyczny szkic na szarym lub czarnym tle, kwiecista łąka a może kosmos? Który wybierasz?

 

Sprawdź nasze wzory!